Łaskarzewska Liga Piłkarska - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Granaty Łaskarzew - Epepepe 3:2

Beer Team 11:2 Sporting Łaskarzew

VIII kolejka

• autor: admin_LLP, 2012-11-10 19:03

Zmagania w ósmej kolejce Łaskarzewskiej Ligi Piłkarskiej wystartowały nieco później niż pierwotnie planowano, a to za sprawą spotkania Granatów Łaskarzew ze Sportingiem.

nowa-galeria-4043213.jpg nowa-galeria-4043214.jpg nowa-galeria-4043215.jpg

Goście nie zdołali zebrać wymaganej liczby graczy i niestety na korzyść Granatów przyznany został walkower. W zamian tego oglądaliśmy mecz sparingowy.

W czterech meczach 8 kolejki ŁLP strzelono 38 bramek (9,5 na mecz). Oglądaliśmy trzy hitowe pojedynki, które dostarczyły nam masę emocji. Najciekawszym spotkaniem należy okrasić pojedynek Beer Teamu z Dream Teamem. Nie brakowało w nim pięknych akcji, mnóstwo goli, a także podtekstów i gier słownych.

Właściwy start ligi nastąpił o godz. 18.50. W pierwszym meczu S-Team podejmował Epepepe. Bardzo ciężko było pokusić się o wytypowanie faworyta. Obie drużyny grały na równym poziomie. W drugiej odsłonie spotkania nieco lepiej prezentowali się zawodnicy Epepepe i to oni zdobyli 3 pkt w tym meczu.

S-TEAM 4 – 6 EPEPEPE

Bramki: Brzostowski Mateusz, Konopacki Mateusz x 2, Poświata Łukasz (S-team)

Rybicki Grzegorz x 2, Przybysz Marcin, Brojek Paweł, Alot Bartłomiej, Balas Artur (Epepepe)

Składy:

S-Team: Pietryka Artur, Brzostowski Kamil, Konopacki Mateusz, Poświata Łukasz, Sionek Arkadiusz, Sionek Robert, Jóźwicki Jakub, Dębek Mateusz, Kurach Kamil

Epepepe: Kwiatkowski Bartosz, Rybicki Grzegorz, Przybysz Marcin, Brojek Paweł, Brojek Szymon, Jamnicki Paweł, Guzewicz Konrad, Konnej Tomasz, Alot Bartłomiej, Alot Dominik, Balas Artur

Piłkarz meczu: Kwiatkowski Bartosz (Epepepe)

W drugim meczu piątkowego wieczoru oglądaliśmy w akcji lidera rozgrywek Wil-Sad Wilga (jedyna drużyna, która nie zaznała jeszcze goryczy porażki) z Baloteli Team. Goście przed spotkaniem czuli się niezwykle pewnie głośno zapowiadając pierwszą porażkę Wil-Sadu. Lepiej w mecz weszła ekipa Balotelli, co chwila nękając golkipera Wilżan. Mimo pięciu trafień Winka, Wil –Sad ponosi pierwszą porażkę. Na tle Wilgi lepiej wyglądał kolektyw, który stworzyła drużyna Balotellich. Dzięki temu zwycięstwu Balotelli Team zbliżył się na 3 pkt do wciąż liderujacych piłkarzy Wil- Sadu.

WIL – SAD WILGA 5 – 8 BALOTELLI TEAM

Bramki: Bartłomiej x 4, Parol Wojciech (Wil-Sad)

Cichecki Tomasz x2, Kaczyński Sebastian x 2, Poświata Przemysław, Kaczyński Albin, Skrzypiec Maciej, Sadowski Mateusz (Balotelli)

Składy:

Wil-Sad: Jeziorek Rafał, Szczepański Kacper, Parol Wojciech, Parol Przemysław, Winek Bartłomiej, Węgrzynem Paweł, Strzeżyk Michał, Żyłka Adrian, Mikulski Mateusz

Balotelli Team: Janisiweicz Artur, Poświata Przemysław, Cichcecki Tomasz, Kaczyński Sebastian, Kaczyński Albin, Skrzypiec Maciej, Sadowski Mateusz

Piłkarz meczu: Cichcecki Tomasz (Baloetlli)

Przedostatni mecz pomiędzy Działkami a Celem Helenów również jak wcześniejsze – stał na bardzo wysokim poziomie. Faworytem można było nazwać gości z Helenowa, a to za sprawą wyższej lokaty, którą zajmują w tabeli. Natomiast Działki to zespół, który zawsze gra twardą piłkę, nigdy nie odstawiając nogi. Niestety szybko kontuzji nabawił się golkiper Działek – Rafał Gugała. Po wyrównanym i niezwykle emocjonującym pojedynku zwyciężył Cel Helenów, w dalszym ciągu pozostając w grze o najwyższe trofea.

DZIAŁKI 2 – 4 CEL HELENÓW

Bramki: Purgal Wojciech, Tomala Armin (Działki)

Wiśnioch Michał x 4 (Cel)

Składy:

Działki: Rafał Gugała, Majcher Sylwester, Walicki Paweł, Purgal Wojciech, Włodarczyk Paweł, Pałyska Kamil, Flisek Adam, Majek Piotr, Tomala Armin, Kwaśniał Krzysztof

Cel Helenów: Woźniak Tomasz, Wróbel Maciej, Czyżewski Dawid, Czyżewski Konrad, Teperek Radosław, Rękawek Łukasz, Łagowski Marcin, Wiśnioch Michał

Kary: Purgal Wojciech 2 min +ŻK (Działki)

Wróbel Maciej 2 min + ŻK (Cel)

Piłkarz meczu: Wiśnioch Michał (Cel)

Najciekawszym pojedynkiem 8 kolejki niewątpliwie okrzyknąć można mecz Beer Teamu z Dream Teamem. Padło nie tylko wiele bramek, ale również pełno epitetów i wyzwisk. Mecz toczył się w oszałamiającym tempie. Beer Team niemal wszystkie swoje gole zdobywał z kontrataków. Kilku znakomitych sytuacji nie wykorzystał Marek Wichowski (Dream Team).

.BEER TEAM 8 – 1 DREAM TEAM

Bramki: Sosnówka Łukasz x 2, Ekeret Jakub x 4, Korycki Grzegorz x 2 (Beer Team)

Bukowski Paweł (Dream Team)

Składy:

Beer Team: Kondej Marcin, Ekert, Jakub, Ekert Mateusz, Borkowski Wojciech, Borkowski Mateusz, Korycki Grzegorz

Dream Team: Sobieska Marcin, Guzewicz Stanisław, Wichowski Marek, Bukowski Paweł, Pałyska Paweł

Kary: Korycki Grzegorz 2 min – ŻK (Beer Team)

Piłkarz meczu: Korycki Grzegorz (Beer Team)

autor: ~.. 2012-11-11 18:04:43

avatar w WIl-Sadzie gra Michał Strzeżek a nie Strzeżyk.

autor: ~!!! 2012-11-17 16:17:47

avatar Panowie szanujmy się z tymi golami!

autor: ~autor 2012-11-18 07:18:49

avatar ale przeslec wszystkie relacje z kolejek i oblicz bramki winka i wychodzi ze ma 18 bramek a nie 20. I oto chodzi żeby grac fer pley i zgodnie z zasadami a nie jakes oszustwa tutaj stosować.

autor: admin_LLP 2012-11-18 18:24:42

Profil admin_LLP w Futbolowo kolego autorze, blad w liczbie bramek winka byl na stronie. W jednej z kolejek zamiast 4 bramek mial napisane dwa. W tym momencie sie wszystko zgadza na stronie, natomiast od samego poczatku wszystko zgazalo sie w protokolach (do wgladu). Pozdrawiam

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zakończenie Ligi
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dawben3 84