Łaskarzewska Liga Piłkarska - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Granaty Łaskarzew - Epepepe 3:2

Beer Team 11:2 Sporting Łaskarzew

IV kolejka ŁLP

• autor: admin_LLP, 2012-10-15 14:27

Można powiedzieć, że Łaskarzewska Liga Piłkarska dobiła do półmetku rozgrywek. Za nami już czwarta kolejka. Jedyną drużyną, która zdobyła do tej pory komplet punktów jest Wil – Sad Wilga. Natomiast outsiderem, który nie zdołał zgromadzić chociażby jednego oczka, pozostaje zespół S-Team. Warto odnotować, że swoje pierwsze punkty zdobyły Działki. Do czołowej dwójki (Wichowski, Ekert) walczącej o miano najlepszego strzelca ligi dołączył Michał Wiśnioch (Cel Helenów), który uzyskał kolejne cztery trafienia.

W czwartej Kolejce ŁLP oglądaliśmy 37 bramek (średnia 7,4 na spotkanie). Najwięcej goli padło w spotkaniu S-Team – Działki, bo aż 10. Najmniej w potyczce Beer Team – Granaty Łaskarzew, tylko cztery bramki.

W premierowym spotkaniu wystąpiły drużyny Cel Helenów i Baloteli Team. Oba zespoły przed czwartą kolejką miały na swoim koncie po 6 punktów, ale to Cel Helenów wydawał się być w lepszej sytuacji, gdyż regularnie do siatki rywali trafia będący w znakomitej dyspozycji Michał Wiśnioch. Początek spotkania był bardzo wyrównany, natomiast z każdą kolejną minutą coraz lepiej prezentował się Helenów. Cztery bramki zdobył wcześniej wspomniany Wiśnioch, jedną dołożył Czyżewski i to wystarczyło, aby odnieść zdecydowane zwycięstwo.

CEL HELENÓW 5 – 2 BALOTELI TEAM

Bramki:

Wiśnioch x 4, Czyżewski Dawid 3 (Cel Helenów)

Kaczyński Albin, Kaczyński Sebastian (Baloteli Team)

Składy:

Cel Helenów: Woźniak Tomasz, Wiśnioch Michał, Czyżewski Dawid, Czyżewski Konrad, Rękawek Łukasz, Łagowski Marcin, Zackiewicz Tomasz

Baloteli Team: Janisiewicz Artur, Poświata Przemysław, Kaczyński Albin, Kaczyński Sebastian, Brzostowski Piotr, Pawlik Przemysław, Skrzypiec Maciej, Oliwa Mariusz, Śliwecki Łukasz

Piłkarz meczu: Wiśnioch Michał (Cel Helenów)

W drugim pojedynku piątkowego wieczoru oglądaliśmy lidera rozgrywek Wil – Sad Wilga ze Sportingiem Łaskarzew. Przed meczem wydawać się mogło, że zdecydowanym faworytem jest drużyna z Wilgi, lecz rzeczywistość okazała się inna. Obie drużyny grały jak równy z równym i wynik spotkania pozostawał sprawą otwartą. Dopiero w drugiej odsłonie Sporting wyglądał zdecydowanie gorzej, co pewnie wykorzystał Wil-Sad zdobywając kolejne 3 pkt.

WIL – SAD WILGA 5 – 2 SPORTING ŁASKARZEW

Bramki: Parol Wojciech, Parol Przemysław, Żyłka Adrian, Winek Bartłomiej x 2(Wil-Sad)

Sierański Marek, Kliczek Bartłomiej (Sporting)

Składy:

Wil - Sad: Jeziorek Rafał, Kwiatkowski Paweł, Szczepański Kacper, Feliks Maksymilian, Mikulski Mateusz, Parol Wojciech, Parol Przemysław, Żyłka Adrian, Winek Bartłomiej

Sporting Łaskarzew: Grzela Tomasz, Szczęśniak Kamil, Sierański Marek, Kuśnierek Jakub, Kliczek Bartłomiej, Paśnicki Jakub, Zięcia Wojciech, Antonowicz

Piłkarz meczu: Parol Wojciech (Wil-Sad)

Trzeci mecz to potyczka Epepepe z Dream Team. Pierwszy z zespołów ciągle bardzo nieprzewidywalny. Dream Team to zespół solidny, więc trudno było jednoznacznie wytypować zwycięzcę tego pojedynku. Po przebiegu meczu widać było, że Dream Team jest zespołem bardziej doświadczonym i zgranym, co zaowocowało kolejną wygraną.

EPEPEPE  3 – 6 DREAM TEAM

Bramki: Brojek Szymon, Mucha Przemysław, Balas Artur (Epepepe)

Sobieska Marcin (K), Paśnik Jacek x 2, Wichowski Marek x 2, Guzewicz Stanisław (Dream Team)

Składy:

Epepepe: Kwiatkowski Bartłomiej, Brojek Szymon, Brojek Paweł, Guzewicz Konrad, Mucha Przemysław, Alot Bartłomiej, Rybicki Grzegorz, Przybysz Marcin, Balas Artur

Dream Team: Sobieska Marcin, Luśnia Andrzej, Bukowski Paweł, Paśnik Jacek, Wichowski Marek, Niewczas Mariusz, Pałyska Paweł, Guzewicz Stanisław

Kary: Guzewicz Konrad – 2 min (Epepepe)

Piłkarz meczu: Paśnik Jacek (Dream Team)

W przedostatnim meczu na murawie zmierzyły się zespoły S-Team oraz Działek, czyli mecz dwóch ostatnich drużyn ligi. Chociaż obydwie drużyny prezentują niezły poziom, to często w dziwnych okolicznościach przegrywają swoje mecze. Działki ostatnie spotkanie oddały walkowerem.

S-TEAM 4 – 6 DZIAŁKI

Bramki: Dębek Mateusz, Konopacki Mateusz, Poświata Łukasz, Kurach Kamil (S - Team)

Purgal Wojciech, Majcher Sylwester, Kwaśniak Krzysztof, Wytrychowski Michał x 3 (Działki)

Składy:

S-Team: Jóźwicki Jakub, Sionek Mariusz, Sionek Robert, Sionek Arkadiusz, Dębek Mateusz, Konopacki Mateusz, Poświata Łukasz, Kurach Kamil, Galiński Seweryn

Działki: Gugała Rafał, Purgal Wojciech, Majcher Sylwester, Kwaśniał Krzysztof, Bożek Mateusz, Włodarczyk Paweł, Wytrychowski Michał, Gałązka Dawid

Piłkarz meczu: Purgal Wojciech (Działki)

Ostatnie spotkanie na deser to mecz między Beer Team a Granatami Łaskarzew. Po trzeciej kolejce oba zespoły zgromadziły na swoim koncie po sześć punktów, więc mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Po dwóch trafieniach Ekerta i jednym Sosnówki, Beer Team pokazał, że walczy o coś więcej niż tylko środek tabeli. Granaty Łaskarzew muszą szukać punktów w kolejnych meczach.

BEER TEAM 3 – 1 GRANATY ŁASKARZEW

Bramki: Sosnówka Łukasz, Ekert Jakub x 2 (Beer Team)

Narojczyk Kamil (Granaty)

Składy:

Beer-Team: Konnej Marcin, Sosnówka Łukasz, Pawelec Tomasz, Żak Waldemar, Ekert Jakub, Ekert Mateusz

Granaty: Dudkowski Patryk, Żak Tomasz, Narojczyk Kamil, Winek Tomasz, Ochalski Rafał, Sobieska Filip, Jaworowski Marcin, Jóźwicki Mateusz, Jaworski Michał, Zawadka Eryk, Lipski Sebatian

Piłkarz meczu: Kondej Marcin (Beer Team)

Autor: Treść:pozostało znaków:

III kolejka
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dawben3 84